Co nabízíme – v čem jsme jiní

Ptáte se, co vlastně nabízíme?

Krátká odpověď zní: Pomůžeme vám být více vidět. Tohle téma vám pomůže rozebrat z mnoha různých úhlů – všechna ta cizí slova a zkraty, co se při tom mohou hodit,  můžete prozkoumat na stránce Pomůžeme vám být vidět.

Další odpověď je, inu, trochu delší, i když její podstata může znovu být velmi stručná a krátká:

Jsme zkušení novináři, markeťáci a lektoři snažící se dělat, co nás baví – a to samé chceme po klientech. Pro naše klienty vymýšlíme zajímavá témata, která jsou pro čtenáře či diváky přínosem, a ne spamy končící v koši a zapomnění.

Máte skvělý produkt, ale nikdo o vás nepíše?

Děláte skvělou práci, nabízíte unikátní služby nebo kvalitní produkty? A přitom se o vás nikde v médiích nepíše, novináři ani zákazníci vám nevolají? Výborný produkt je základ veškerého úspěchu. To, že je dobrý, ovšem ještě není důvod, aby se o vás média či klenti prali. My víme, jak je oslovit.

Víme, co zajímá novináře

Pomůžeme vám najít na tom, co děláte, to zajímavé, oč se novináři budou zajímat – a rádi. Najdeme spolu témata, která novináře nebudou nudit, a s nimiž v médiích uspějete. Jak to dokážeme? Též jsme novináři (platí totiž, jednou novinář, navždy novinář).

Tiskové zprávy píšeme jako články

Jsme zkušení psavci a víme, jak napsat tiskovou zprávu tak, aby ji novináři nehodili do koše, ale aby je zaujala a byla pro ně námětem na zajímavý článek. Naše tiskové zprávy, to jsou totiž smysluplné články vytvářené dle moderních pravidel Content marketingu, SEO i staré dobré žurnalistiky.

Neděláme tiskovky, novináře bavíme

Tiskovým konferencím dávno odzvonilo. My pořádáme takové akce pro novináře, které jsou pro ně přínosné – bereme je ke klientům, do terénu, na zajímavá místa, aby zkrátka i oni zažili něco nového, viděli ukázky v praxi a téma je nejen bavilo, ale nadchlo. Zkrátka: jde to i jinak.

S médii jsme v kontaktu každý den a celá léta

Pravda o komunikaci je prostá – uspějí jen ti, kteří s médií i klienty komunikují dnes a denně. A hlavně soustavně celá léta. Pracujeme proto na dlouhodobých projektech, plánujeme a dodržujeme ediční plány tiskových zpráv a článků. A klienty nutíme (opravdu!), aby se pro okolní svět i média stali odborníky ve svém oboru. Je to snazší, než se zdá!

Napište!

Přečtěte si reference