Home » Reference

Reference

„Informace rychlé, stručné, k věci…“

Dagmar Školoudová, novinářka, redaktorka časopisu Vlasta, editorka časopisu Kreativ Praktické ženy

Za posledních deset let, a tím spíše za poslední dva tři roky, se práce novinářů stala turbulentní a lehce až těžce šílenou. Metody komunikací, které se dříve osvědčovaly jako spolehlivé a ovoce nesoucí, už dávno nefungují – nebo jenom ve velmi omezené míře. Klienti různých agentur si často myslí, že se novináři mohou přetrhnout, aby dorazili na pořádané tiskové konference a pročetli deset A4kových papírů informací o jejich skvělém produktu. Nuže – nepřetrhnou se, hlavně proto, že na to nemají čas, a jsou pod nesmírným tlakem vydavatelství na výkon i pochopitelné obchodní zisky. V takové situaci mají šanci na úspěch lidé a agentury, kteří dodávají informace rychlé, stručné, k věci, přetříděné a s kvalitním obrazovým doprovodem. V ideálním případě informace, o nichž novinář ještě ani netuší, že se mu hodí, ale v okamžiku dodání tiskové zprávy mu to dojde. A takový servis poskytuje tahle agentura.

 

„Nejplatnější PR agentura…“

Petra Neomillnerová, redaktorka servisního oddělení AHA!

Amaze je “nejplatnější” PR agentura, se kterou v novinách pracuju, rychlá odezva, portfolio, které pro mě jako pro editora servisu má smysl, navíc hodně flexibilní. Oceňuju i podněty, protože spotřeba témat je obrovská.

 

„Přísun obrovské energie…“

Štěpánka Štrougalová, majitelka Baby Clubu Juklík, www.juklik.cz

HONEM UTEČTE.

Pokud ještě chvilku setrváte na těchto stránkách nebo dokonce projevíte trochu zájmu, či budete takový blázen, že zavoláte na uvedené tel. číslo, ZMĚNÍ SE VÁM NAPROSTO ŽIVOT! Pokud se dostanete do spárů Zuzany Rybářové a jejích kolegů, šum ve vašem životě je naprosto automatický. Každý týden budete mít ve své mailové schránce návrh nových projektů, kreativní nápady, témata ke konzultaci ……. A co bude nejhorší? Pokud podlehnete a budete spolupracovat, začne se o vás a vašich službách najednou publikovat. A úplně nejhorší? Pravděpodobně velmi brzo vypozorujete navýšení zájmu o vaši firmu a kontakty nových klientů na sebe nedají dlouho čekat. Pokud nejste na tuto změnu připraveni, UTEČTE.

Jsem velmi náročný člověk. Na sebe. Na zaměstnance. Pravděpodobně i na kamarády. Vím to a čím dál víc mě tato vlastnost baví. Má to ale jeden háček. Očekávám to i od druhých. Od pracovních partnerů, od navštěvovaných kurzů a školení, od služeb, které mi jsou nabízeny. Málokdo obstojí na 100 %. Co mě ale poslední dobou opravdu dostalo, byl seminář Zuzky a Jana Rybářových. Z každého slova, věty, byla cítit profesionalita, z každé odpovědi, bylo znát, že se s námi chtějí podělit opravdu o všechny informace a zkušenosti. A poskytnout nám vše, co se dá získat opravdu jenom praxí. Díky, že jste !

Začnete s nimi spolupracovat?

Očekávejte:

  • profesionalitu
  • rychlé zorientování ve vaší problematice
  • mailovou schránku plnou nápadů a témat k dizkusi
  • přísun obrovské energie a nového pohledu na věc
  • navýšení zájmu o vaší firmu

 

„Jsme nadšeni…“

Jana Havrdová, předsedkyně Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.CZ, www.fisaf.cz

S Amaze Media spolupracujeme několik měsíců a jsme nadšeni výsledky jejich práce. Po řadě více či méně úspěšných pokusů s nejrůznějšími mediálními specialisty máme nyní konečně efektivně nastavený systém mediální propagace všech aktivit Českého svazu aerobiku. Při plném porozumění problematiky naší kampaně Česko se hýbe, tedy podpory pravidelné fyzické aktivity jako nedílné součásti zdravého životního stylu a prevence civilizačních onemocnění, máme za dobu spolupráce s Amaze Media obrovské množství velmi kvalitních mediálních výstupů. Příjemný tým, rychlé reakce, kreativní myšlení a profesionální přístup, to jsou hodnoty, kterých si na spolupráci s Amaze Media ceníme nejvíce.

 

„Najednou to má hlavu, patu, švih i šťávu…“

Pavla Lauermannová, marketingová ředitelka společnosti Touring Bohemia, zastupující mezinárodního autobusového dopravce Eurolines.cz, www.eurolines.cz

Vše, co nám Zuzka s Janem poradili, nám na webu opravdu chybělo. Člověk to tak nějak podvědomě cítí …, ale musí přijít ONI a najednou to má hlavu, patu, švih i šťávu.

Jednáte se zkušenými profesionály – neřešíte domněnky, doporučí vám to, co skutečně funguje.

 

 „Velmi doporučuji…“

Ing. Martin Škába, výživový specialista a kouč, www.skaba.cz

Zuzky i Honzy si velmi vážím jak z lidského tak pracovního hlediska. Jsou velmi milí, pozitivní a srdeční. Honza mně pomohl s nastavením vzhledu webu, informace o tvoření obsahu, odkazů, prokliků apod. Zuzka má úžasné portfolio novinářům kolem sebe, takže s nimi je v pravidelném kontaktu, což úžasně přispívá k vytváření nových článků a budování mé značky a podvědomí v médiích. Zuzka umí velmi mistrovsky napsat PR článek, tak aby to bylo pro čtenáře informativní, ale i poutavé. Zuzku i Honzu velmi doporučuji, protože spolupráce musí vyhovovat nejenom v roli plnění úkolů, ale i si vyhovovat jako lidi. A to je tady více než 100 %. Moc za to Zuzce i Honzovi děkuji.