Pomůžeme vám být vidět

Náš cíl je jednoduchý: pomáhat lidem i firmám být víc vidět. V médiích, mezi zákazníky, na internetu. Pohybujeme se na pomezí cizokrajně znějících pojmů jako Public relations, Media relations, copywriting, online marketing, SEO, webdesign. Trochu se těm slovům snažíme vyhýbat, protože nakonec jde opravdu o jediné: být více vidět.

Co děláme nejčastěji? Odpovídáme na otázku klientů “Potřebuji více prodávat, poradíte mi, na koho mám poslat tiskovou zprávu, že mám vážně skvělou firmu?” Odpovídáme vždy stručně: “Ne, neporadíme. Takto to nefunguje.”

A co tedy funguje? Právě ono magické pomezí oborů.

Public relations nechápeme jako zoufalé a marné spamování novinářů a zákazníků emaily, které nikdy nikdo neotvírá. Pro nás je to noblesní a dlouhodobé hledání, co je na klientech OPRAVDU zajímavé a cest, jak to dát vědět okolnímu světu. Tedy: pomáháme být vidět.

Copywriting (tedy marketingové psaní) je nejmocnější zbraň v bitvě o to, jak být víc vidět. Avšak jedině naprosto špičkový copywriting se počítá a má smysl. Náš tým má za sebou 20 let psaní pro média a také pár knížek (včetně detektivky-bestselleru). Tedy: pomáháme psát tak, aby to někdo četl.

Online marketing je pro nás zcela základní ingrediencí úspěchu. Na schůzkách děsíme klienty prohlášením, že základy SEO by se měly učit na základní škole a že novináře nemá smysl otravovat, dokud nedají do pořádku své internetové stránky. Tedy: učíme efektivně využívat internet.

Content marketing je něco, co máme rádi možná vůbec nejvíc. Ale přiznáváme to až po chvíli, abychom klienty nevystrašili. Pak jim vysvětlíme, že bez vytváření skvělého a OPRAVDU zajímavého obsahu není cesty vpřed.Tedy: vymýšlíme, jak i nudná témata pojmout zajímavě.

Webdesign chápeme jako věrného přítele copywriterova. Napsat text na tuto jedinou stránku trvalo asi 4 hodiny. Nahodit pak celou stránku Amaze.media nám zabralo zhruba 90 minut. Nu ano, už dlouho nás baví dělat hezké věci. Tedy: učíme klienty milovat WordPress.

Napište!

Přečtěte si reference