O Amaze.media / náš team

O Amaze.media

Amaze s.r.o je kreativní agentura zkoumající otázku: jak to udělat, aby se někdo o něco zajímal, když dnes v podstatě nikoho nezajímá nic. Děláme, co nás baví. Baví nás to, co umíme. Sdílíme to s vámi.

Náš Amaze Team:

Zuzana Rybářová
Ve dvaceti letech se vydala do Indie. Půl roku cestovala po této zemi jako markeťačka jedné oděvní firmy. Odmítla nabídku svého šéfa stát se jeho druhou manželkou, vrátila se do České republiky a napsala knihu Jak voní Indie. U exotiky ale trochu zůstala, když pracovala na propagaci v ZOO Zlín. Pak už se vydala mezi „mediální zvířata“ do týdeníku Květy, později působila jako šéfredaktorka v cestovatelském časopise Travel Digest, vystupovala v pořadu ČT1 Sama doma a v rádiu Junior s tipy na víkend. Dnes spoluřídí agenturu Amaze.media, vede sekci PR a Content Marketingu a portály Inspirovník.cz, Malý dobrodruh.cz a Toato.cz. Doma má dvě malé dobrodružky a jednoho velkého dobrodruha (viz Fotoguru.cz). Podrobněji o ní viz stránka Zuzana Rybářová.

Kristýna Sojová
V Amaze Média prezentuje něco, čemu se říká Trend Manager, je totiž blogerkou našeho klienta autobusového dopravce Eurolines (viz free-europe.eurolines.cz a www.eurolines.cz), objevuje místa v Evropě, která mají unikátní atmosféru, ale kromě toho je skutečně skvělá copywriterka, perfektně ovládá instagram, facebook, snapchat a další sociální média. Je velká cestovatelka (právě se vrátila z půlroční stáže v Hong Kongu, procestovala také Vietnam, Thajsko, jako dobrovolnice vyučovala děti angličtinu v Mexico City a jeden studijní rok strávila také v USA). Je závislá na dobré kávě, čokoládě a především na zážitcích. A nic jí nedělá větší radost, než je sdílet s ostatními…

Martina Kadlecová
Martina je naše těžce chráněné mediální zvíře. Zná totiž snad každé české i slovenské médium, a to do všech detailů. Pracovala jako mediální konzultantka a marketingová manažerka ve vydavatelství Sanoma Magazines Praha a Ringier a jako PR manažerka společnosti Electronic Arts Praha. Tato dámička však mate svou vizáží – poslouchá totiž Kabáty a k těm pije (byť dnes už jen příležitostně, zato s láskou) fernet. Její přítel je vášnivý cyklista, a proto má v Amaze Média na starosti vše kolem cyklistiky (a taky lyžování). Zároveň má v naší agentuře nejmladší děti a ty jí zajistily dohled nad všemi „dětskými“ tématy. Kromě toho je Martina hlavní editorkou našich webů Malý dobrodruh.cz a Toato.cz.

Jana Vaňátková
Před dvaceti lety opustila bezpečné místo redaktorky knihovnického zpravodaje, když kývla na nabídku tehdy začínajících časopisů Elle a Quo. I když roky zde strávené považuje za nejtvrdší školu života, je za ni ráda a myslí si, že člověk musí riskovat, když se chce někam posunout. Postupně pracovala jako korektorka, editorka a redaktorka pro magazíny Puls, Květy, Travel Digest, Mary Claire, Můj dům, MF Dnes a další. Její specialitou jsou firemní časopisy a už 10 let má poradenskou rubriku v pořadu Sama doma na ČT. Často vyráží do světa za dobrodružstvím a její největší láskou je Island. Kdysi si z cest přivezla kalhoty, na kterých je vyšitý nápis: Nech se vést hlasem svého srdce… Tak se jím od té doby řídí – a prý to fakt funguje… A srdcem píše i texty. V Amaze Média pracuje jako copywriterka, editorka, korektorka, zkrátka hýčká nám písmenka.

František Trhoň
František je naše hlava, která hýbe krkem. Právě on totiž zkouší všechny nové technologie, vytváří nejrůznější databáze, zjišťuje nové věci kolem webdesignu a je první u všech nových projektů. Grafiku má v malíku, a ačkoliv je to kreativec na slovo vzatý, nevadí mu žít ve světě tabulek. To všechno zužitkovává u nás v Amaze Média, ale také při práci pro skvělý aerobikový klub AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav, který vede jeho žena. A je tak nabíledni, že má blízko k pohybu (ano, aerobik dokonce cvičí, a prý mu to docela jde), a vede u nás krom jiného sekci sportu a závodů. Má z nás nejvíce dětí (4), a je tedy nejvíce otrlý. Snad i proto je jeho oblíbenou restaurací středověká krčma v Dětenicích.


Sídlo firmy: 
Amaze s.r.o, IČO: 03143619, Adresa: Pod Cihelnou 646/4, 161 00 Praha 6